Soodne kolimisteenus | Kuidas kolida soodsalt?

Soodne kolimisteenus, odav kolimisteenus

Kui raha on määrava tähtsusega aga kolimine on vältimatu, siis järgige järgnevaid juhiseid ja kolite oluliselt soodsamalt.

Pakkige ise *
Kui Teil on aega, siis raha kokkuhoiu huvides teostage oma isiklike asjade ja esemete pakkimine ise. Kui aga aega napib, kuid raha on siiski määrava tähtsusega, siis alustage pakkimisega aegsasti. Alustage pakkimist mitu nädalat enne kolimist ja pakkige iga päev esemeid mida te hetkel ei vaja (hooajaesemed, seisvad asjad jms). Soovitusi pakkimiseks võite küsida julgesti meie käest. Pidage meeles, et kasutate pakkimisel kvaliteetseid kolimiskaste ja pakkematerjale. Kasutatud kastid ja ajalehed võivad säästa esmapilgul raha, kuid kastid ei pruugi olla piisavalt tugevad, et kaitsta Teie esemeid kolimisajal. Pakkides nõusid või muid õrnu esemeid ja kasutades selleks puhta pakkepaberi asemel ajalehti, võite kastide lahtipakkimisel avastada tindiga määrdunud nõud.

Planeerige kolimisaeg ette
Enamik inimesi kolib suvel, mis on kolimisfirmadele tipphooaeg. Soodsam kolimine on võimalik saada kevadel, sügisel või talvel, kui kolimisfirmadel ei ole käed jalad tööd täis.
Võimalusel planeerige kolimine tööpäevale ja päevasele ajale, sest nädalavahetustel, öistel kellaaegadel või pühadel võivad rakenduda lisatasud. Kolimisfirmaga saab kolimisaja kokkuleppida juba mitu nädalat või kuud varem. Ärge muretsege, me ei unusta Teie kolimist!

Müüge või visake ära
Kolimisaja ja koorma vähendamiseks loobuge mittevajalikest asjadest.
Teile enam mittevajalikud, kuid terved, puhtad ja kasutuskõlbulikud esemed saate maha müüa interneti oksjonitel, ajalehes või nn kirbuturul.
Samuti on võimalik riided ja nõud annetada nt lastekodudele või sotsiaalasutustele.
Terveid ja puhtaid riideid, nõusid, tehnikat ja mööblit võtab vastu ka taaskasutuskeskus.

Sõbrad ja tuttavad appi
Kui Teil on sõpru ja tuttavaid, kes võiksid olla tassimisel abiks, siis kutsuge nad appi.
Nii saab koorem kiiremini peale- ja maha laetud.

Sooduspakkumised
Jälgige meie sooduspakkumisi ja kolige soodsamalt, kui tavaliselt!
Kõige lihtsam seda teha on olla meie sõber facebookis, google+-s või twitteris

* -  Ise pakkides ei vastuta kolimisfirma Teie esemete võimaliku purunemise eest.
Meie vastutus on täielik, kui lasete teostada pakkimise meil.
Hinnalisemad, õrnad ja nt antiiksed esemed soovitame lasta pakkida meie kolimisspetsialistidel, kes teavad täpselt, kuidas midagi pakkida on vaja, et vältida võimalikke vigastusi või purunemisi transpordikäigus.


Tutvu hindadega Saada hinnapäring