Kolimisfirma | Meist

KolimisteenusedKes me oleme ja mida pakume?
Oleme suurte  kogemustega kiiresti arenev ettevõte. Meie eesmärk on pakkuda professionaalset ja kvaliteetset kolimisteenust. Kolimisteenistuse üks olulisemaid tugevusi on kvaliteet. Meie meeskonnas töötavad pikaajalise kogemusega oma ala spetsialistid, kelle kogemused ulatuvad kuni 10 aasta taha. Nende pikaajaline kogemus ja põhjalikud teadmised kolimisest on ettevõtte arengu aluseks klientide teenindamisel. Töötame pidevalt kliendirahulolu ja oma teenuste parandamise nimel. Me oleme rahul, kui klient on rahul. Rahulolev klient on parim tunnustus meie tööle.

Missioon
Tahame olla esimeseks valikuks klientidele, kes otsivad kvaliteetset ja turvalist lahendust kolimisteenuse valdkonnas. Soovime olla laialdaselt tuntud oma kvaliteetsete teenuste ja toodete ning klientidest lugupidamise poolest. Meie missiooniks ei ole pakkuda hädavajaliku veoteenust vaid olla täislahendusi pakkuv ettevõte ja luua sellega oma klientidele järjest rohkem lisaväärtust.

KolimisteenusedVisioon:
Soovime olla kõige pühendunum ettevõte kolimis,- ja veoteenuste valdkonnas pakkudes oma klientidele alati natuke rohkem kui nad ootavad ja loodavad. Oleme keskendunud oma klientide ootuste ületamisele. Vastutame endale võetud kohustuste õigeaegse täitmise eest. Tagame kõrge kvaliteedi kõigile pakutavatele teenustele. Oleme paindlikud, kliendisõbralikud ning reageerime uutele väljakutsetele kiirelt.

Miks peaksid valima just meid?
Meie võtmesõnadeks on professionaalsus, paindlikkus ja usaldusväärsus. Meie eeliseks on suur kogemustepagas, usaldusväärsed ja kogenud kolimisspetsialistid ja koostööpartnerid. Oleme alati ausad üksteise ja klientide vastu. Tagame sõbraliku ja professionaalse teeninduse ning efektiivse infovahetuse kõigi huvipoolte vahel. Teame oma tööülesandeid ja täidame need suurima rõõmuga. Pühendume ja lähtume igast kliendist ja tema vajadustest personaalselt. Suhtume konkurentidesse eetiliselt, sest just konkurents on see, mis tagab meie arvates parima kvaliteedi ja hinnasuhte.

Tutvu hindadega Saada hinnapäring