Kolimisteenused erakliendile

Meiega kolides ei pea Te ennast vaevama erinevate küsimustega, mis enne kolimist tekivad. Küsimused nagu:

Kes kõik need asjad ära pakib? Kuidas nõud ja muud õrnad esemed ohutult pakkida? Milliseid pakkematerjale üldse vaja on? Kust ma saan piisaval hulgal pakkematerjale? Kuidas pakkematerjalid koju toon? Millega ma üldse oma asju vean? Kes aitab mul kõike seda tassida? Mis saab siis, kui midagi katki läheb?

Eestis on siiski tüüpiline, et kolimisteenust tellivad kliendid tellivad meilt kolimiskastid ja pakivad isiklikud esemed, riided, raamatud jm sellise eelnevalt juba ise ära. Meilt soovitakse kogu kolitava vara transporti lähtekohast sihtkohta koos mööbli demonteerimise ja pakkimisega.

Samuti jäetakse tihti tehnika (tv, arvuti, printer, mikrolaineahi jne) pakkimine meie hooleks.

Vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele oleme ühendanud lahti ka nt pesumasina ja sihtkohas selle uuesti paika jälle pannud. Samuti on ette tulnud kardinate ja lampide allavõtmist ja ülespanekut. Loomulikult demonteerime soovikorral ka seinakapid, maalid jms.

Pakkimine

Kui Teil ei ole aega või tahtmist ise oma asju kastidesse pakkida, siis meie kolimismeeskond on rõõmuga abiks. Kogenud kolimismeeskond pakib turvaliselt nii õrnad nõud, kui võimsa tehnika.
Samuti pakime vajadusel kappidest riided ja riiulitest raamatud. Loomulikult saavad kõik kastid ka ilusti markeeritud ja täidetud pakkeleht, et teaksite hiljem, kus miski asub.
Soovi korral teostame ka lahtipakkimise ja paigutame kõik esemed sihtkohas oma kohtadele tagasi.

Mööbli pakkimine ja monteerimine

Mööbliesemed nagu riiulid, lauad, kapid, toolid, diivanid, pesumasinad või külmikud pakib kolimismeeskond jooksvalt kolimise käigus. Samuti demonteeritakse ja vajadusel sihtkohas monteeritakse mööbel.

Kauba paigutamine kolimisautosse

Meie vilunud kolijad paigutavad kauba autos võimalikult ohutult üksteise kõrvale või peale jälgides samas vara iseloomu (kerge, raske, õrn jne). Kauba üksteise vastu hõõrdumise vältimiseks ja kahjustuste ärahoidmiseks kasutame vajadusel autos lisaks transporditekke, vahelehti, kartongnurki jms. Kogu koorma kinnitame selleks ettenähtud kinnitusvahenditega.

Et ei juhtuks nii, nagu allpool olevalt pildilt näha võib, siis tellige kolimine meilt ja muutke oma kolimine muretuks ja lihtsaks!

Pildimaterjal: http://www.sakala.ajaleht.ee/2709488/politsei-tabas-tiheda-liiklusega-teel-hiigelkoormaga-moskvitsi

Tutvu hindadega Saada hinnapäring

Loe lähemaltOle meie tegemistega kursis!